BABYLISS ZASTŘIHOVAČE A NEMUSÍTE MÍT KVALIFIKACI HOLIČE

Máme po dovolené, kde jsme si mohli dovolit ležérní, a až možná trochu zanedbaný vzhled. Ale teď se vracíme a místo lesů, hor a vod nás čekají v práci nebo ve společnosti kde bychom si takový free styl neměli dovolit, aniž bychom kolem sebe nevyvolali poněkud rozpačité pohledy. K tomu, abychom byli my muži upravení a styloví, budeme zcela jistě potřebovat kvalitní zastřihovač. Jestli ho nemáme, nastává právě teď ten správný čas, kdy si ho pořídit.  

Nemusíme mít kvalifikaci holiče, abychom se pak zvládli kdykoli doma dokonale upravit.

Co je důležité mít při výběru takového zastřihovače na mysli?

V zásadě jsou přijatelné čtyři způsoby úpravy vousů:

Oholení do hladka, ale k tomu patří i jasné kontury přesně zarovnaných kotlet.
Zhruba třídenní strniště, u něhož ještě jednotlivé vousy „nemíří“ každý svým směrem.
V současnosti se vrací móda knírů z první třetiny minulého století, a i zde je důležitá přesnost.
Hipster styl, u něhož bychom ale měli dbát na kontury a hladké krční partie.
Podívejme se nenápadně, co používají profesionálové a mezi přístroji, s kterými pracují, zcela jistě najdeme ty se značkou BaByliss. Francouzský výrobce totiž nabízí široký sortiment, v němž si vybere snad každý. K přednostem zastřihovačů BaByliss výkonné motorky a výjimečně přesné čepele broušené elektrochemickou cestou. Krom nejkvalitnějších materiálů je samozřejmostí právě i využití moderních technologií.

Jedním z mnoha modelů, s kterým dokážete opravdu hodně, je BaByliss E886E s moderním ergonomickým designem. Samo lubrikační pohyblivé čepele, které tak snadno kopírují kontury obličeje, mají šířku 34 mm. Pro potřebnou výšku zastřižení je lze motorově regulovat v krocích po 0,2 mm v rozmezí od 0,4 do 10 mm, celkem až v 48 různých délkách. Lze jej bez problému vzít s sebou do sprchy a při čištění ho jen lehce opláchneme vodou. Výkyvná hlava, funkce rychlého nabití (5 min nabíjení umožní 3 min používání), paměť uchová poslední použité nastavení.

Doporučená cena: 2 390 Kč

Multifunkční zastřihovač BaByliss E837E má 10 nástavců, které mají své místo spolu s přístrojem v praktickém stojánku. Je mezi nimi i speciální nástavec na chloupky v nose a v uších. Integrovaný hřeben pomáhá nadzvedávat vousy a usnadňuje tak zastřihávání. Velkou výhodou zastřihovače je jeho vodotěsnost, díky níž se s ním můžeme zušlechťovat i ve sprše. Samotná údržba prostým opláchnutím je tak bezproblémová a hygienická.

Doporučená cena: 1 390 Kč

Vlasy i vousy zvládne upravit univerzální zastřihovač vlasů a vousů Pro 45 Intensive BaByliss E955E – místo dvou přístrojů vám tak bude stačit jeden. Ušetříte peníze i místo v koupelně. Čepele v profesionální kvalitě jsou široké 45 mm. Součástí balení je i deset precizních nástavců, s nimiž upravíme jak vousy, tak i účes s maximální přesností. Vše je přehledně uloženo v praktickém kufříku. Po nabití dokáže pracovat až 40 minut.

Doporučená cena 1 649 Kč