Dárky jsou různé a mohou být i milionové… Jako Super jízda

Vánoce jsou opět za rohem a mnohým z nás tak nastává opět období řešení zapeklitých hlavolamů s tím, jakým dárkem bychom udělali svým nejbližším největší radost. Pokud jim jsou sympatická auta, bude pro ně svezení ve sportovních ikonách naprosto senzační zážitek.  

Pěkná auta byla vždy ve středu zájmu nejširší motoristické veřejnosti. Obzvláště ta, která potkáme na silnici zřídkakdy… Pozornost na sebe strhávají už pouhou přítomností. Neotřelým designem karoserie, zvukem motoru, dechberoucí dynamikou a cenovkou, jenž je mnohdy řadí do říše snů. Typickým příkladem je italské duo supersportovních modelů od Ferrari a Lamborghini, jejichž kouzla mohou zájemci po předložení voucheru řídit na českých cestách. Věřte, že takový zážitek je pomyslnou nirvánou pro každého, komu nejsou automobily úplně lhostejné. A tyhle opravdu nejsou ledajaké…

 

Ferrari 458 Italia vypadá v červeném laku jako střela s nízkou dráhou letu. A kdyby jen vypadal, on tak také skutečně jezdí. Jeho zadní kola roztáčí skvostný osmiválcový motor (uložený přímo za sedadly), který disponuje výkonem až 570 koní. S takovým stádem plnokrevníků dokáže maranellská kráska dosahovat zrychlení z klidu na stokilometrovou rychlost za méně než 3,4 sekundy a za neuvěřitelného zvukového doprovodu pokračovat až k metě 325 km/h.

 

O nic menším zážitkem není svezení v Lamborghini Huracán, které je s 610 koňmi maximálního výkonu a pohonem všech kol při sprintu dokonce ještě nepatrně svižnější. Hybnou sílu tohoto býka ze Sant'Agata Bolognese reprezentuje nepřeslechnutelný desetiválec, jehož nástup vás nenechá ani přizvednout se v sedadle. Sedíte v něm na zemi a parádní jízdu vnímáte doslova všemi smysly…

 

Nejkouzelnější na těchto bolidech však je způsob, jakým útočí na Vaše smysly, jak brilantně reagují na pokyny volantu a pedálů, jak pozoruhodně dokážou nabírat vysokých rychlostí, kterými se následně zvládnou prohnat zatáčkou, jako by se nechumelilo. Dlouho po skončení takového svezení je věru těžké se neusmívat, zapomenout na koňské dávky adrenalinu, jenž se Vám při jízdě vyplavil do krve.

 

V nabídce – příhodně nazvané Super jízda – si lze vybrat i další zajímavá auta, kterými se lze velmi výhodně povozit. Ať už Vám nebo některému z Vašich známých k tomu bude stačit dárkový voucher. Parádní projížďky se týká také například modelů značky Porsche, vybrat si lze Nissan GT-R a pro nadcházející sezonu zcela nově i lahodně znějící sportovní kabriolet Maserati GranCabrio. V případě, že zájemce o svezení nedosáhl věku 18 let nebo není-li vlastníkem řidičského průkazu, pak lze využít svezení na sedadle spolujezdce s instruktorem.

 

S těmito bohatě motorizovanými stroji na zážitky se v příštím roce bude možné opět projet v Čechách i na Moravě, s Ferrari 458 Italia a Mitsubishi Evolution X pak dokonce i na závodní dráze Hradci Králové. Ze Super jízdy si každý zájemce navíc může odnést tento skvělý zážitek v podobě videozáznamu z dvojice kamer instalovaných v každém voze. Věřte, že splněním milionového snu libovolného nadšence může mít právě takovouto podobu.


Podrobnosti naleznete na stránkách www.super-jizda.cz