Právě se nacházíte:

DO HLADKA!

Zatímco na mužích je třídenní strniště sexy, na ženských nohách znamená problém, který při 30 °C horku dlouhé džíny nezamaskují. Pouze, tedy za cenu diskomfortu, který byste si v nich rozhodně uštědřili. Máte hned dvě možnosti, jak netrávit denně čas s nežádoucími chloupky a mít dokonale hladkou pokožku, pořídit si BaByliss epilátor G820E nebo IPL epilátor G947E.  

Pokud nechcete trávit každé ráno s holicím strojkem, pořiďte si pomocníka, který vás problému s nežádoucími chloupky zbaví na 3 až 4 týdny. Skvělou volbou je epilátor BaByliss G820E, který proti běžným modelům nabízí nadstandardní parametry. Epilátor je vybaven dvěma epilačními hlavami s opačnou rotací a 72 pinzetami, díky čemuž přístroj dosahuje extrémně vysoké účinnost při odstraňování chloupků již od 0,5 mm. Citlivost během používání snižují dva masážní válečky, pro oblast podpaží a třísel je k dispozici také speciální nástavec. Na vyrůstající chloupky si můžete v případě potřeby posvítit silným LED světlem. Hlava epilátoru je omyvatelná pod tekoucí vodou.

Cena epilátoru BaByliss G820E je 1990 Kč

Netrhat, zničit!

Přijali jste i vy před letem rozhodnutí, že s nežádoucími chloupky skoncujete tentokrát nadobro a radikálně? Skvělou pomocí vám bude IPL epilátor BaByliss G947E, který se postará o účinnou, a přitom bezbolestnou epilaci všech částí těla.

Přístroj využívá intenzivní pulsní světlo, stejně jako při profesionálním odstraňování chloupků v salonech a při pravidelném používání za tři měsíce doslova zničí více než 80 % chloupků. Epilátor je účinný na všech 5 fototypů pokožky, výkonná lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 300 000 záblesků. Rychlost epilace zvyšuje aplikační okénko s plochou 3 cm2. Díky tomu zvládnete epilaci nohou za 10 minut, bikiny za 2 minuty a na podpaží postačí jediná minuta.

Balení obsahuje také nástavec určený na obličej, bradu a horní ret, a speciální ochranné brýle, které využijete právě při epilaci těchto oblastí. Přístroj má síťové připojení, takže v použití můžete pokračovat, pokud v případě, že se baterie vybije.

Cena IPL epilátoru BaByliss G924E je 7490 Kč