Od září znovu obnovuje provoz kloboucká sauna

V září bude v sauně platit upravená provozní doba, protože návštěvnost ještě nebývá vzhledem k různým venkovním aktivitám vysoká. Od října ale najede na plný režim včetně možnosti sobotního saunování. Příznivci této procedury si mohou nechat zážitek zpříjemnit vonnými esencemi a využít mohou také další služby v podobě masáží.

Se začátkem školního roku se již každoročně zavírají brány valašskoklobouckého městského koupaliště a v nabídce volnočasového vyžití jej pravidelně střídá znovuotevřená sauna. Ta po letošní letní přestávce přivítá první návštěvníky ve čtvrtek 6. září. Během prvního měsíce bude ještě poskytovat služby v mírně upraveném režimu, ale už od října započne klasický harmonogram čtyř provozních dnů v týdnu.

„V září bude v sauně platit upravená provozní doba, protože návštěvnost ještě nebývá vzhledem k různým venkovním aktivitám vysoká. Od října ale najedeme na plný režim včetně možnosti sobotního saunování,“ pověděl ředitel Valašskoklobouckých služeb Roman Petrůj. Příznivci této procedury si mohou nechat zážitek zpříjemnit vonnými esencemi a využít mohou také další služby v podobě masáží.
 
Zářijový provoz tedy poběží pouze ve čtvrtky a pátky. Každý čtvrtek mohou od 15 do 18 hodin přicházet ženy, od 18 do 21 hodin bude sauna vyhrazena mužům. V pátek bude pořadí opačné.