Přírodní cestou pro zdravé průdušky a k podpoře imunity

Zelená severská farmaceutická společnost Silvanols uvádí na trh novinky, kterými jsou ústní spreje k podpoře imunity určené pro děti i dospělé a sirup na průdušky pro děti. Přípravky Bronchosil a Immunospray jsou vyrobeny z vyvážené kombinace léčivých bylin a také šťávy z lesních plodů, organismus tak není zatěžován množstvím syntetických chemických látek.

„Výhodou je pak také samotná forma užívání, která usnadňuje podávání především u dětí. Kromě příjemné chuti, jsou oba produkty v tekuté formě, kterou děti lépe snášejí. Zejména přípravky na podporu imunity jsou často ve formě tabletek, dražé či bonbonů, které děti nevydrží vycucat až do konce nebo je nedokáží snadno spolknout. Sprej lze ale snadno aplikovat pouhým vstříknutím pod jazyk,“ říká PharmDr. Petr Fifka ze společnosti Silvanols.

Immunospray

Sprej s přírodními složkami pro podporu imunity a celkového stavu organismu obsahuje výtažky podporující normální funkci imunitního systému, zdraví dýchacích cest a přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je složen z přírodní chutné malinové šťávy, extraktů z černého bezu a kořene křenu, které přirozeně podporují normální funkci imunitního systému a zdraví dýchacích cest. Obsahuje také vitamíny C, B12 a D, které pomáhají v boji s únavou a vyčerpáním, a nechybí ani zinek a laktoferin. Doplněk stravy se aplikuje jednoduše vstřikem spreje pod jazyk. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 172 Kč.

Immunospray KIDS

Sprej s výtažky podporujícími imunitu a celkový stav organismu  pro děti. Je složen z přírodní chutné šťávy z černého rybízu, extraktu z černého bezu, lysin hydrochloridu a vitamínu C, které spolehlivě podporují dětský imunitní systém a přispívají k jeho správné funkci, a stejně tak ke zdraví dýchacích cest. Důležitou složkou je zde také laktoferin, který je významným proteinem v těle a přirozeně se vyskytuje v mateřském kolostru po narození dítěte. Aplikuje se jednoduše vstřikem spreje pod jazyk, doplněk stravy vhodný pro děti od 2 let. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 182 Kč.

Bronchosil KIDS

Sirup při kašli vytvořený přímo pro děti z 10 přírodních účinných ingrediencí tvořících vyvážený komplex pro zdravé průdušky. Přírodní rostlinné složky pomáhají udržovat fyziologickou aktivitu plic, průdušek a podporovat správnou funkci imunitního systému. Základem je pravá borůvková šťáva a rostlinné výtažky a látky z bylin určené pro dýchací systém. Černý bez a borovice napomáhají udržovat zdraví dýchacích cest, jitrocel a proskurník pak zvlhčují krk a dýchací cesty, čímž usnadňují dýchání. Extrakty z černého bezu a jitrocele společně s vitamínem A podporují správnou funkci imunitního systému. Doplněk stravy vhodný pro děti od 3 let. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 214 Kč.

„Nové produkty ucelují stávající řadu, která pomáhá v péči o zdraví dýchacích cest a podporu imunity - Sinustrong, Larfasol a Atmosil. Bronchosil sirup je speciálně určen především pro děti jako úleva pro podrážděné dýchací cesty a Immunospray je účinným pomocníkem při podpoře imunity jak u dospělých, tak u dětí. K dostání jsou proto dvě varianty, z nichž každá nabízí specifickou kombinaci rostlin přizpůsobenou věku. Ucelená řada nyní nabízí kompletní péči o zdraví dýchacích cest a posílení imunity v období zvýšené zátěže nejen dospělým, ale také dětem.“ uzavírá Jana Klášterková ze společnosti Silvanols.