SODASTREAM PODLE MÓDNÍCH TRENDŮ – STUDIO EDITION

Značka SodaStream povýšila užitečné vybavení domácnosti na designovou záležitost a jde s posledním trendem, což jsou jemné pastelové barvy, které se stále více prosazují nejen v módě, ale i v zařízení interiéru domácností. Na český trh přichází nová limitovaná edice Spiritů – Studio Edition ve třech barvách – stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue.  

Společnost SodaStream dokázala povýšit užitečné vybavení domácnosti na designovou záležitost, o čemž svědčí ocenění za design Red Dot Award. Kvalitu a výkon výrobníků SodaStream, což jsou pro spotřebitele podstatná kritéria, pak může doložit vítězství v testu výrobníků perlivé vody d’Test. Na vavřínech však designéři a konstruktéři rozhodně nespí. Na český trh tak přichází nová limitovaná edice Spirit – Studio Edition ve třech barvách. Jsou jimi stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, pochopitelně i s lahvemi z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku.

Nová limitovaná kompletní sada Studio Edition s výrobníkem domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5ml v barvě výrobníku, 2ks sklenic ze speciální edice o objemu 330ml a bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody. Je tedy možné si dopřávat osvěžující perlivou vodu i na cestě – jak městem, tak i přírodou – nebo s přáteli, což je v letních horkých dnech opravdu potřebné. Navíc z lahví, které svými pastelovými barvami představují současný módní trend. 

Mimochodem, hashtagy #Pink a #Blue jsou na špičce oblíbených na sociálních sítích jako je například Facebook, Twitter nebo Instagram.

Doporučená akční cena 2349 Kč