SODASTREAM SI V REKLAMĚ DĚLÁ LEGRACI SÁM ZE SEBE

Hvězda reality show Shahs of Sunset Reza Farahan a herec známý ze Hry o trůny Thor Bjornsson propagují v aprílovém satirickém spotu produkt zvaný SodaSoak.  

Společnost SodaStream International Ltd. (NASDAQ: SODA) zveřejnila aprílový videoklip, v němž vystupuje hvězda americké reality show Shahs of Sunset Reza Farahan. Malou roli v něm hraje i herec Thor Bjornsson, známý především ze seriálu Hra o trůny.

Prohlédněte si videoklip SodaSoak

V parodickém klipu propaguje SodaStream fiktivní nový výrobek SodaSoak. Má se jednat o nástavec na vanu v koupelně, která udělá z běžné koupele koupel bublinkovou. Údajně lze produkt „zakoupit“ na adrese www.sodastream.cz/SodaSoak  s výjimečnou slevou ve výši 98 %.  

Ve scénáři stíhá jedna absurdní a humorná situace druhou: Reza Farahan se ve slušivém obleku noří z vany naplněné jahodami, Thor Bjornsson si v extázi užívá bublinkovou koupel. Bjornsson komentuje kampaň slovy: „SodaStream je vždycky na špici, co se týče ekologických produktů, ale také zábavného stylu komunikace. Natáčení mě ohromně bavilo a doufám, že si lidé tenhle vtípek užijí.“

“Perlivá voda se dlouhodobě těší velké oblibě spotřebitelů v českých domácnostech. Podle našich průzkumů celých 64 % populace pije čistou perlivou vodu pravidelně každý týden. Chopili jsme se proto příležitosti s blížícím aprílem připomenout téma perlivé vody jako příjemného prožitku pro naše tělo, a to s nadsázkou a humorem charakteristickým pro komunikaci značky SodaStream“, uvedl Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream pro Českou republiku.

„Jakkoliv se může jevit myšlenka postav vychutnávajících si koupání v lázni perlivé vody na první pohled bláznivě, nesmyslně můžeme ve své podstatě chápat i dnes zdánlivě normální zvyk tahat si domů vodu balenou v plastu v končinách bohatých na zdroje kvalitní pitné vody, jako je bezesporu i Česká republika.“, dodává.