Ústní hygiena s léčivou sílou přírody

Léčivá síla přírody je obrovská, a to si uvědomují i v českém Herbadentu, kde bylinné produkty připravují a zdokonalují už 125 let! V péči o tělo nesmíme samozřejmě zapomínat ani na náš chrup, a proč k tomu nevyužít přírodní přípravky v podobě zubní pasty a gelu z bylinek?

Zubní pastu Herbadent tvoří klinicky testovaná receptura, která kombinuje sedm bylin. Hřebíček s fenyklem dodává pastě svěžest a vůni, řepík, heřmánek, šalvěj a nátržník pomáhají v boji proti zánětům dásní, krvácení a paradentóze a ženšen zaručuje celkovou regeneraci dutiny ústní. V zubní pastě není použit žádný fluor ani jiná chemie a je tak ideální pro ty, kteří trpí alergií na některou ze složek zubních past. Je však vhodná i pro všechny ostatní, kteří preferují přírodní produkty a hodí se pro každodenní čištění zubů dětí i dospělých.

Pro ještě komplexnější péči o své zuby můžete využít i bylinný gel nebo ústní vodu Herbadent. Její pravidelné užívání přispívá ke zdravějším zubům a dásním a snižuje riziko zánětů, zubního kazu, aftů nebo paradontózy. Pokud se u vás tyto příznaky projeví, vyzkoušejte bylinný gel, který je určený k jejich léčbě.

Zubní pastu, gel či ústní vodu Herbadent si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.