Zastřihovač vlasů BaByliss Paris s baterií z automobilového průmyslu

Francouzská značka BaByliss Paris uvádí na trh nový zastřihovač vlasů E990E, který na jediné nabití vydrží až 160 min. Je přesný, variabilní s moderním designem. Dokonalá rovnováha mezi designem, stylem, vlastnostmi výrobku a cenou. Jde o jeden z prvních nových produktů pro muže, které Babyliss uvádí na trh v rámci obměny celého produktového portfolia.

Nový bezdrátový zastřihovač vlasů BaByliss E990E je vybaven břity z japonské oceli. Díky jejich ostrosti zajistí jednoduché a hladké stříhání i delších a silnějších vlasů. Pro jednoduché čištění jsou čepele odnímatelné a omyvatelné.

Zastřihovač má 8 výměnných hlav a 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka, což je 45 různých délek střihu v kombinaci nástavců a délky střihu na břitu od 0,6 do 28 mm. Aktuální nastavení se zobrazuje na LCD displeji, stejně jako zbývající životnost baterie. Značka Babyliss v nejnovějším zastřihovači vsadila na lithium-iontové baterie využívané v nejmodernějších elektromobilech současnosti, a které se vyznačují výjimečnou životností i rychlostí nabíjení. Vydrží až 160 minut bezdrátového používání, jejich plné nabití netrvá déle než 3 hodiny a třicetiminutové nabíjení zajistí až 15 minut provozu zastřihovače.

BaByliss E990E má perfektní a osobitý design v černo-modrém ladění a padne skvěle do ruky. Součástí výbavy je i praktické ochranné pouzdro.

Doporučená cena BaByliss E990E je 2 590,- Kč.

Výrobce na zastřihovač BaByliss E990E poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.