SVŮDNÉ KUDRLINY ČI ELEGANTNÍ ROVNÉ VLASY?

Čeká Vás romantická večeře a vy si nevíte rady s účesem? Loknovačka pro dokonalé vlny či vyrovnávací kartáč pro hladké lesklé vlasy rozlousknou vaše dilema.  

Nadýchané, hebké a rovné vlasy bývají výsledkem dlouhé a namáhavé procedury. S vyrovnávacím termo kartáčem BaByliss HSB100E se tento proces stane záležitostí na pár minut. Na ploše 60cm2 je rozmístěno 126 speciálních vyhřívaných štětin, které slouží k šetrnému rozčesání, narovnání a zároveň ošetří Vaše bujné kadeře. Podle stavu vašich vlasů si na LCD displeji můžete zvolit potřebnou teplotu – 180 °C, 190 °C nebo 200 °C.

Loknovačka BaByliss C1300 je určena především pro dámy s rovnými vlasy, které touží po svůdných vlnách. Součástí balení jsou dvě vyměnitelně hlavice, jedna menší (25 mm), určená pro jemnější vlny a druhá větší (33 mm), která slouží k loknám značně objemnějším a nadýchanějším. K požadovanému výsledku dále pomáhá funkce nastavení směru vln, nastavitelná teplota či keramický povrch loknovačky, který zabraňuje nadměrnému poškozování vlasů.

Oba tyto produkty si můžete vyzkoušet na „vlastní kůži“ v HAIR STUDIU 5th AVENUE ve Vojtěšské ulici na Praze 1, provozované ambasadorskou značky BaByliss, paní Dagmar Míznerovou. Když nemáte čas či si netroufáte připravit účes vlastními silami, kadeřnictví nabízí jako jediné v České republice službu BLOW BAR. V hair studiu vám profesionální kadeřnice vykouzlí perfektní účes do 30 min a bez objednání.

Loknovačka BaByliss C1300 je v prodeji za doporučenou cenu je 3 390Kč.

Vyrovnávací kartáč BaByliss HSB100E je v prodeji za doporučenou cenu je 1490Kč.