Valašské Klobouky mapují zájem stavebníků o lokality ve městě

Rádi byste stavěli ve Valašských Kloboukách a hledáte vhodné místo? Máte konkrétní požadavky na inženýrské sítě i dopravní dostupnost? Preferujete klasický rodinný dům, nízkoenergetickou stavbu či dřevostavbu?

A rádi byste byli bezprostředně informováni o připravovaných stavebních lokalitách? Pak můžete vyplnit dotazník, kterým Město Valašské Klobouky zjišťuje zájem o lokality pro individuální výstavbu, a budete zařazeni do seznamu zájemců, s nimiž bude nadále pracováno při hledání ideálních pozemků.

„Valašské Klobouky rozjíždějí program ke zjištění zájmu stavebníků o lokality pro výstavbu. Za tímto účelem se už na začátku října uskutečnila informativní schůzka, kde byly zájemcům představeny možné lokality ve městě a taktéž byly zmapovány jejich požadavky,“ sdělil místostarosta Martin Janík. Pokud lidé uvažují o tom, že by chtěli ve Valašských Kloboukách a místních částech stavět, mohou projevit svůj zájem vyplněním dotazníku. „Prostřednictvím něj získáme přehled o představách stavebníků a budeme moci lépe reagovat při přípravě nových stavebních míst. Uchazeče také budeme moci přímo kontaktovat s nabídkou,“ podotkl místostarosta.

Dotazník je k dispozici na webových stránkách města www.valasskeklobouky.cz. Vyplněný jej mohou lidé odeslat elektronicky na podatelna@mu-vk.cz, v papírové podobě vhodit do schránky u vchodu do městského úřadu, případně poslat poštou na adresu Město Valašské Klobouky, Masarykovo náměstí 189, 766 17 Valašské Klobouky. Osobně je možné formulář vyplnit také na stavebním odboru.